REFERENCJE

reccomendation

 

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą PisArt. Teksty przez nich pisane cechują się nie tylko wysoką wartością merytoryczną, ale również dobrym branżowym językiem. Co więcej, firma ta jest terminowa, a kontakt z nimi szybki i bezproblemowy. Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i ma charakter stały.
Wszystkie zlecane przeze mnie teksty wykonane są rzetelnie, a ich wartość językowa stoi na wysokim poziomie. Dzięki dokładności i skrupulatności firmy PisArt, a także szybkiej komunikacji, potencjalne błędy i nieścisłości zostają wyeliminowane na starcie, przez co finalny tekst zrealizowany jest na oczekiwanym przeze mnie poziomie.
Z czystym sercem mogę polecić usługi firmy PisArt wszystkim potencjalnym klientom.
Tuta Bartłomiej
NETKEY GROUP

Od dłuższego okresu czasu korzystamy z usług firmy PISART Damian Nowak w zakresie pisania treści marketingowych na potrzeby stron internetowych. Początkowo do współpracy przekonała nas bardzo miła obsługa, a także niesamowicie szybki czas odpowiedzi na zapytania dotyczące zleceń. W dalszej części współpracy ów firma wywarła na nas znacznie większe, pozytywne wrażenie, wykazując się pełnym profesjonalizmem i ogromną wiedzą dotyczącą świadczonych usług. Chcąc wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy, rekomendujemy usługi firmy PISART Damian Nowak jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.
Z pełną odpowiedzialnością
Łukasz Mazur STAR – DESIGN

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą PisArt i uważam ją za jedną z najważniejszych moich decyzji biznesowych. Fachowa wiedza o pisanych artykułach, terminowość, rzetelność to nie jedyne atuty firmy PisArt. Polecam usługi wszystkim firmom, które nie mają czasu na pisanie własnych artykułów.
Artur Sodo Twierdza

Współpraca z firmą PisArt to przyjemna i profesjonalna współpraca.
Pis Art solidnie podchodzą do powierzonych im zagadnień, cechują się terminowością i odpowiedzialnością przy realizacji zleconych prac. Pis Art to firma którą z czystym sumieniem można polecić wiedząc iż reprezentują fachowość w swojej branży.
Julian Marcinkowski Czashydraulika

Firma PisArt wielokrotnie wykonywała zlecenia dla firmy NETGO
Ze swoich zadań wywiązuje się terminowo oraz sprawnie. Teksty pisane przez copywriterów z firmy PisArt wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko ceną, ale również jakością. Umiejętność tworzenia artykułów, które zaciekawią potencjalnego Klienta nie jest rzeczą prostą.
Firma PisArt sumiennie wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu stron internetowych, a także wykazuje się pomysłowością i zapałem do podejmowania każdego nowego zadania.
NETGO S.C.

Dzięki Pana listowi zostałem wybrany radnym.
Dominik D. Radny Okręgu Sieradzkiego

Z powodzeniem korzystamy z usług firmy PISART w zakresie pisania treści reklamowych, Miła obsługa oraz szybki czas realizacji zleceń to atuty, które sprawiają, że nasza współpraca nabiera coraz większego tempa. Profesjonalizm i szeroki zakres wiedzy z niemal każdej dziedziny sprawiają, że PISART to solidny i rzetelny partner biznesowy. Na szczególną uwagę zasługują takie aspekty jak szybka komunikacja, terminowość i kreatywność firmy. 
GERMANICA

Z firmą PisArt współpracujemy nieprzerwanie niemal od samego początku istnienia naszego portalu. W przeciwieństwie do poprzednich Autorów usługi świadczone przez PisArt Damian Nowak cechują się profesjonalizmem, terminowością i kreatywnym podejściem do sprawy.
Redakcja waszabydgoszcz.pl

Nawet nie sądziłem, że odpowiednio skrojony tekst może aż tak wpłynąć na zainteresowanie odbiorców. Bez cienia przesady mogę stwierdzić, że fotkuj.pl swój rozwój w ogromnej mierze zawdzięcza usługom copywriterskim wysokiej jakości.
Maciej Kłos fotkuj.pl

Od ponad roku regularnie korzystamy z oferowanych usług. Dziś z czystym sumieniem powiedzieć możemy, że gdyby nie pomoc w tworzeniu szeroko pojętych treści reklamowych, nasz portal nie przyciągnąłby uwagi wielu stałych odwiedzających.
Redakcja onlyf1.pl

Zaświadczamy, iż firma PisArt Damian Nowak współpracowała ze Stowarzyszeniem Właścicieli Domków Letniskowych „Zalesie” w zakresie usług copywriterskich.
Firma wykonała wszystkie powierzone jej zadania z największą starannością oraz dokładnością – można śmiało rzec na najwyższym poziomie. Kreatywność w oferowanych rozwiązaniach, a także elastyczność w dostosowaniu swojej wizji do naszych oczekiwań sprawiła, że efekt końcowy był wyśmienity. Sugerowane zmiany zostały wprowadzone szybko i efektywnie, z uwzględnieniem każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu.
Z największą przyjemnością będziemy polecali firmę PisArt Damian Nowak innym podmiotom działającym na rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego zlecenia i żywimy głęboką nadzieję, iż uda nam się ponownie nawiązać współpracę w przyszłości.
Stowarzyszenie Właścicieli Domków Letniskowych „Zalesie”

Z przyjemnością potwierdzamy, iż firma PisArt Damian Nowak świadczy dla nas usługi z zakresu copywritingu przeszło od pół roku. Wszystkie zlecone nas przez zadania, począwszy od tekstów marketingowych, poprzez teksty blogowe, a skończywszy na szeroko pojętych tekstach SEO wykonane zostały z największą starannością. Możemy śmiało stwierdzić, iż firma PisArt jest profesjonalnym, uczciwym partnerem biznesowym, który świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą PisArt i szczerze możemy polecić ją innym podmiotom działającym na rynku.
Janina Krawczyk – Lamai.pl

Gorąco polecamy! Szybki czas realizacji i profesjonalne podejście do sprawy to cechy wyróżniające firmę PisArt na tle pozostałych podmiotów z branży.
OSP Komarów Osada