REFERENCJE

NETKEY GROUP

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą PisArt. Teksty przez nich pisane cechują się nie tylko wysoką wartością merytoryczną, ale również dobrym branżowym językiem. Co więcej, firma ta jest terminowa, a kontakt z nimi szybki i bezproblemowy. Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i ma charakter stały.

Wszystkie zlecane przeze mnie teksty wykonane są rzetelnie, a ich wartość językowa stoi na wysokim poziomie. Dzięki dokładności i skrupulatności firmy PisArt, a także szybkiej komunikacji, potencjalne błędy i nieścisłości zostają wyeliminowane na starcie, przez co finalny tekst zrealizowany jest na oczekiwanym przeze mnie poziomie.

Z czystym sercem mogę polecić usługi firmy PisArt wszystkim potencjalnym klientom.
Tuta Bartłomiej
NETKEY GROUP

STAR-DESIGN

Od dłuższego okresu czasu korzystamy z usług firmy PISART Damian Nowak w zakresie pisania treści marketingowych na potrzeby stron internetowych. Początkowo do współpracy przekonała nas bardzo miła obsługa, a także niesamowicie szybki czas odpowiedzi na zapytania dotyczące zleceń. W dalszej części współpracy ów firma wywarła na nas znacznie większe, pozytywne wrażenie, wykazując się pełnym profesjonalizmem i ogromną wiedzą dotyczącą świadczonych usług. Chcąc wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy, rekomendujemy usługi firmy PISART Damian Nowak jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.
Z pełną odpowiedzialnością
Łukasz Mazur STAR – DESIGN

TWIERDZA

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą PisArt i uważam ją za jedną z najważniejszych moich decyzji biznesowych. Fachowa wiedza o pisanych artykułach, terminowość, rzetelność to nie jedyne atuty firmy PisArt. Polecam usługi wszystkim firmom, które nie mają czasu na pisanie własnych artykułów.
Artur Sodo Twierdza

CZASHYDRAULIKA

Współpraca z firmą PisArt to przyjemna i profesjonalna współpraca.
Pis Art solidnie podchodzą do powierzonych im zagadnień, cechują się terminowością i odpowiedzialnością przy realizacji zleconych prac. Pis Art to firma którą z czystym sumieniem można polecić wiedząc iż reprezentują fachowość w swojej branży.
Julian Marcinkowski Czashydraulika

NETGO S.C.

Firma PisArt wielokrotnie wykonywała zlecenia dla firmy NETGO
Ze swoich zadań wywiązuje się terminowo oraz sprawnie. Teksty pisane przez copywriterów z firmy PisArt wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko ceną, ale również jakością. Umiejętność tworzenia artykułów, które zaciekawią potencjalnego Klienta nie jest rzeczą prostą.

Firma PisArt sumiennie wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu stron internetowych, a także wykazuje się pomysłowością i zapałem do podejmowania każdego nowego zadania.
NETGO S.C.

RADNY OKRĘGU SIERADZKIEGO

Dzięki Pana listowi zostałem wybrany radnym.
Dominik D. Radny Okręgu Sieradzkiego

GERMANICA

Z powodzeniem korzystamy z usług firmy PISART w zakresie pisania treści reklamowych, Miła obsługa oraz szybki czas realizacji zleceń to atuty, które sprawiają, że nasza współpraca nabiera coraz większego tempa.

Profesjonalizm i szeroki zakres wiedzy z niemal każdej dziedziny sprawiają, że PISART to solidny i rzetelny partner biznesowy. Na szczególną uwagę zasługują takie aspekty jak szybka komunikacja, terminowość i kreatywność firmy. 
GERMANICA

WASZABYDGOSZCZ.PL

Z firmą PisArt współpracujemy nieprzerwanie niemal od samego początku istnienia naszego portalu. W przeciwieństwie do poprzednich Autorów usługi świadczone przez PisArt Damian Nowak cechują się profesjonalizmem, terminowością i kreatywnym podejściem do sprawy.
Redakcja waszabydgoszcz.pl

FOTKUJ.PL

Nawet nie sądziłem, że odpowiednio skrojony tekst może aż tak wpłynąć na zainteresowanie odbiorców. Bez cienia przesady mogę stwierdzić, że fotkuj.pl swój rozwój w ogromnej mierze zawdzięcza usługom copywriterskim wysokiej jakości.
Maciej Kłos fotkuj.pl

ONLYF1.PL

Od ponad roku regularnie korzystamy z oferowanych usług. Dziś z czystym sumieniem powiedzieć możemy, że gdyby nie pomoc w tworzeniu szeroko pojętych treści reklamowych, nasz portal nie przyciągnąłby uwagi wielu stałych odwiedzających.
Redakcja onlyf1.pl

STOWARZYSZENIE WŁAŚCICIELI DOMKÓW LETNISKOWYCH “ZALESIE”

Zaświadczamy, iż firma PisArt Damian Nowak współpracowała ze Stowarzyszeniem Właścicieli Domków Letniskowych „Zalesie” w zakresie usług copywriterskich.

Firma wykonała wszystkie powierzone jej zadania z największą starannością oraz dokładnością – można śmiało rzec na najwyższym poziomie.

Kreatywność w oferowanych rozwiązaniach, a także elastyczność w dostosowaniu swojej wizji do naszych oczekiwań sprawiła, że efekt końcowy był wyśmienity. Sugerowane zmiany zostały wprowadzone szybko i efektywnie, z uwzględnieniem każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu.

Z największą przyjemnością będziemy polecali firmę PisArt Damian Nowak innym podmiotom działającym na rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego zlecenia i żywimy głęboką nadzieję, iż uda nam się ponownie nawiązać współpracę w przyszłości.
Stowarzyszenie Właścicieli Domków Letniskowych „Zalesie”

LAMAI.PL

Z przyjemnością potwierdzamy, iż firma PisArt Damian Nowak świadczy dla nas usługi z zakresu copywritingu przeszło od pół roku. Wszystkie zlecone nas przez zadania, począwszy od tekstów marketingowych, poprzez teksty blogowe, a skończywszy na szeroko pojętych tekstach SEO wykonane zostały z największą starannością. Możemy śmiało stwierdzić, iż firma PisArt jest profesjonalnym, uczciwym partnerem biznesowym, który świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą PisArt i szczerze możemy polecić ją innym podmiotom działającym na rynku.
Janina Krawczyk – Lamai.pl

OSP KOMARÓW OSADA

Gorąco polecamy! Szybki czas realizacji i profesjonalne podejście do sprawy to cechy wyróżniające firmę PisArt na tle pozostałych podmiotów z branży.
OSP Komarów Osada